Фінал конкурсу

«Всеукраїнський юнацький водний приз»

 

17-20 квітня 2018 року відбувся фінал конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз», на якому продемонстрували свої науково-дослідницькі навички і приєдналися до міжнародної наукової юнацької спільноти учні НВК «ШТЛ»: Венчковська Анастасія (9А клас), Іващишин Ярина (9А клас), Савченко Вікторія (10 клас), Шира Соломія (10 клас).

          

Радіємо, що ІІ місце у цьому престижному змаганні посіла Савченко Вікторія, а суперфіналістом стала Венчковська Анастасія. Варто зазначити, що це одна з багатьох перемог талановитих учениць.

Спеціальними призами удостоєні Івашишин Ярина та Шира Соломія. Також дипломами учасника конкурсу були відзначені Біляк Олена (8 клас) та Соломянюк Дмитро (10 клас).

          

За особистий внесок у поліпшення водного середовища, оголошено подяку ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Додав: mamamia | Дата: 26.04.2018

Заспіваймо разом,

Заспіваймо щиро,

Щоб у нашій хаті

Було щастя з миром!

23 квітня 2018 року в актовій залі НВК «ШТЛ» вперше відбувся творчий звіт хору дівчат 5-го класу. У виконанні юних співаків, під фаховим керівництвом Ореста Яремківа, на високому рівні звучали різножанрові твори. Натхненно й окрилено хор виконав відому пісню "Гей, соколи!". Енергійно з любов’ю і запалом про рідний край, Україну.

Піднесений настрій та справжнє захоплення у глядачів викликала пісня подарована матусям, котрих запросили до танцю хористки.

Завершилося свято музичним твором «Розкажу про Україну» у спільному виконанні хору та солістки, ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: mamamia | Дата: 25.04.2018

Переглядів: 8 | Додав: mamamia | Дата: 25.04.2018

Вітаємо Чемпіона!

16 квітня 2018 року в житті ліцею НВК «ШТЛ» відбулася знаменна подія – до нас завітав Андрій Котельник, чемпіон світу з боксу, срібний призер 27-х Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, повний кавалер ордена «За заслуги», володар кубка Європи, 5-ти разовий чемпіон України, почесний громадянин м. Львова, засновник благодійного фонду.

   

Андрій Котельник поділився із школярами спогадами про свої перші кроки у кар’єрі боксера та спортивний шлях до світового успіху. «Для мене бокс - це вже не захоплення, а спосіб життя».

Дехто зі школярів вперше відкрив для себе відомого боксера - земляка. Чемпіон світу своїм прикладом заохотив дітей до ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: mamamia | Дата: 20.04.2018

Переглядів: 41 | Додав: mamamia | Дата: 06.04.2018

В День розповсюдження інформації про проблему аутизму, в знак поваги і підтримки людей з цим синдромом,  вчителі та учні НВК «ШКТ-ЛТЛ» організували спеціальний флешмоб, на який прийшли в одязі у блакитних ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: mamamia | Дата: 05.04.2018

Переглядів: 27 | Додав: mamamia | Дата: 29.03.2018

«Настане день, обтяжений плодами,

Не страшно їм ні слави, ні хули.

Мої суцвіття, биті холодами,

Ви добру зав’язь все-таки  дали»  

Ліна Костенко належить до тих поетів, які приходять у світ, щоби змінити його. Для цього таким людям дано найважливіше — сильного лицаря, тобто янгола-охоронця, який захистить своїми крилами найвразливішу душу. Воля, талант, правда — ось три кити, на яких побудувала вона своє життя.

Ліна КОСТЕНКО для багатьох уособлює альтернативну, тобто справжню Україну. Яскрава представниця незабутнього і ще не до кінця усвідомленого феномена, вона є тим міцним магнітом, що тримає український світ.

Нещодавно у НВК "ШКТ-ЛТЛ" відбувся відкритий бібліотечний урок, присвячений 88-й річниці з дня народження «сучасної української Кассандри». Для учнів 10-11 класів лунали вірші геніальної поетеси. Автором ідеї та виконавцем творів Л.Костенко є палкий шанувальник творчості поетеси бібліотекар ліцею Орест Яремків. Його прониклива декламація ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: mamamia | Дата: 28.03.2018

Вчителі НВК «ШТЛ» Глущак Оксана Володимирівна, вчитель історії, та Красовська Оксана Ярославівна, вчитель хімії приймають участь у конкурсі Prestigio «MultiBoard в дії». Відеоролики конкурсних робіт усіх учасників можна переглянути за посиланням

Історія          Хімія

Дуже раді будемо бачити Ваші коментарі та ЛАЙК під нашими відео.

Голосування відбувається з 21 по 28 березня 


Голосуємо за наших вчителів!

... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: mamamia | Дата: 24.03.2018

Нема людини, яка б не чула про Тараса Шевченка. Учні вивчають біографію Тараса, знають про його сім'ю, творчість, важкі часи заслання.

13 березня у НВК "ШКТ-ЛТЛ" відбувся вечір пам'яті, присвячений Тарасу Шевченку під назвою "Багатогранність Шевченка", на якому учні представили переклади Тараса різними мовами світу. Адже твори поета перекладені більше 500 мовами світу. Учні показали як виглядають рядки з поезії Шевченка, перекладені японською мовою. Та зачитали "Заповіт" англійською, німецькою, французькою та польською мовами. Окрім цього учні розповіли про пам'ятники Т. Шевченку в Україні та світі. Адже мало хто знає, що Тарасу Шевченку ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: mamamia | Дата: 24.03.2018

« 1 2 3 4 ... 10 11 »