Головна » 2021 » Грудень » 3 » 1 ГРУДНЯ: 30-А РІЧНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ
07:38
1 ГРУДНЯ: 30-А РІЧНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ

Описание: 1 грудня – річниця Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум на підтвердження Акту проголошення незалежності України. Під час демократичного волевиявлення український народ підтвердив і засвідчив прагнення жити в суверенній державі.

Лише після цього, 2 грудня, Україну почали визнавати Канада і Польща, 3- го – Угорщина, 4-го – Латвія і Литва, 5-го – Російська Федерація, Аргентина, Болгарія та інші країни світу.

А 8 грудня 1991 року Біловезька угода констатувала припинення існування СРСР.

Напередодні референдуму великий вплив мала небайдужа позиція української інтелігенції, зокрема, пристрасне слово відомої письменниці Ліни Костенко, з яким вона звернулася до громадськості: «Люди! Ось ви в неділю підете до виборчих дільниць, але не думайте, що це ваші кроки. Це вже хода історії!»

  

З метою відзначення цієї дати в НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» проведено наступні заходи: для учнів 5-8 класів організовано інформаційні хвилинки «Річниця українського референдуму за незалежність», для учнів 9-А класу - лекція «Вияв народної волі». Учні 10-11 класів взяли участь у круглому столі «Україна починається з тебе». У бібліотеці оформлено інформаційно-тематичний куточок «Шлях України до незалежності»".

Переглядів: 87 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0