Головна » 2017 » Вересень » 14 » 1 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!
06:25
1 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

У цьому навчальному році Львівський технологічний ліцей розпочав свою діяльність, як Навчально-виховний комплекс «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей». Саме під такою назвою і в такому статусі навчальний заклад відзначає цьогорічне першовересневе свято. Учителі, учні, батьки, гості зібралися на урочисту лінійку, щоб спільно відзначити День знань. «Добридень, рідна школо! Добридень, вчителі!» - пролунало над притишеним бджолиним вуликом школярства. 

Величаво лине мелодія Гімну України, піднімається вгору жовто-блакитний прапор… Опісля за участю о.Богдана прозвучала спільна молитва усіх учасників свята до Господа.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор школи-ліцею, побажавши учням і вчителям творчих успіхів у їх нелегкій щоденній праці.

Серцевиною свята став виступ п’ятикласників. Адже з цього навчального року, крім 8-11 класів, в структуру закладу входить школа комп’ютерних технологій, набір в яку починається з 5 класу.  Доброзичливі усмішки, дружні оплески були адресовані їм від усіх присутніх на святі. 

Святковий настрій подарували учасники торжества учні випускного класу. Вони щиро подякували вчителям за їх любов, старання, за отримані знання. 

І ось настала урочиста мить: малиновий спів першого дзвоника у руках п’ятикласниці Сакало Вікторії-Ольги та одинадцятикласника Кочута Юрія сповістив про початок нового навчального року, що розпочинає шкільні будні. До праці! До знань! До нових творчих пошуків!

Переглядів: 89 | Додав: mamamia | Рейтинг: 5.0/1