Головна » 2018 » Березень » 24 » Багатогранність Шевченка.
00:42
Багатогранність Шевченка.

Нема людини, яка б не чула про Тараса Шевченка. Учні вивчають біографію Тараса, знають про його сім'ю, творчість, важкі часи заслання.

13 березня у НВК "ШКТ-ЛТЛ" відбувся вечір пам'яті, присвячений Тарасу Шевченку під назвою "Багатогранність Шевченка", на якому учні представили переклади Тараса різними мовами світу. Адже твори поета перекладені більше 500 мовами світу. Учні показали як виглядають рядки з поезії Шевченка, перекладені японською мовою. Та зачитали "Заповіт" англійською, німецькою, французькою та польською мовами. Окрім цього учні розповіли про пам'ятники Т. Шевченку в Україні та світі. Адже мало хто знає, що Тарасу Шевченку збудовано 1384 пам'ятників в Україні та 128 за кордоном, у 35 країнах світу.

Також наші учні представили у презентації найвідоміші автопортрети Шевченка та розповіли його картини. Ті, які дійшли до наших часів, та які були загублені з плином часу.

На вечері пам'яті талановиті учні заспівали пісні на вірші Тараса Шевченка під музичний супровід наших учнів та керівника. Учениця 10 класу затанцювала під козацький марш, підкреслюючи те, що Шевченко був козацького роду, чим дуже пишався. А ми повинні пишатися, що маємо у історії свого народу генія, велетня духу - Тараса Григоровича Шевченка!

Переглядів: 66 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0