Головна » 2018 » Квітень » 27 » День цивільного захисту.
06:44
День цивільного захисту.

День цивільного захисту

26 квітня у НВК «ШТЛ» проведений День цивільного захисту. Почався він із лінійки, де були визначені основні завдання дня ЦЗ.

          

Програма Дня цивільного захисту була цікавою й насиченою. Для учнів  організовано різнопланові заходи: відкриті уроки, виховні години, відпрацювання нормативів ЦЗ. Зокрема до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи у всіх класах проведений урок-реквієм «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», на якому згадали страшні події 1986 року.

          

У спортивному залі відбулася спортивна естафета з елементами ЦЗ, у якій учні показали злагоджені, чіткі командні дії під час можливих надзвичайної ситуації.                       В актовій залі медичним працівником закладу відбулися практичні заняття щодо надання першої медичної допомоги з використанням підручних засобів.

          

         Проведений огляд-конкурс стіннівок, малюнків, плакатів на тему: «Дії населення на захист людини в надзвичайних ситуаціях».  

Кульмінаційним моментом Дня ЦЗ за сигналом – евакуація учнів в укриття.  Під керівництвом учителів школярі організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули навчальні кабінети та зійшли в укриття.

Завершився День цивільного захисту підведенням підсумків.

         День ЦЗ було організовано на достатньому організаційно-методичному рівні. Успіх його великою мірою залежав від його завчасної підготовки, чіткого керівництва, підбору заходів. Педагоги обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а учні отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

Переглядів: 47 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0