Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Дослідження життя і творчості Соломії Крушельницької на теренах Галичини
23:05
Дослідження життя і творчості Соломії Крушельницької на теренах Галичини
Учні 8 класу ліцею відвідавши музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької написали науково краєзнавчу роботу на конкурс «Славетні імена України-2018. Соломія Крушельницька» за напрямком Юність С. Крушельницької на теренах Галичини. В нас залишилось величезне враження від відвідин Музею Соломії Крушельницької у Львові – це є правдивий осередок духу української музичної спадщини, її славних сторінок.
            
Досліджуючи дану тему, ми не тільки вивчили життя та діяльність С. Крушельницької, але й більш детально оглянули експозиції музею. Занурились в цей казковий світ витворів мистецтва в музеї, насолодились від побаченого і зрозуміли, наскільки краса може привернути увагу людей, надихнути їх на науково - дослідницьку та творчу діяльність.
Наше ініціативна група, взявши інтерв’ю в працівників музею, опрацювавши джерела та літературу, зрозуміли, що С. Крушельницька зуміла не тільки достойно увійти до числа української еліти Галичини, але й стати однією з найвидатніших постатей історії світу своєї епохи.
 
У результаті такої роботи в нас, як в учнів, розвивається пізнавальний інтерес до навчання, розширюється світогляд, підвищується загальна культура. Ми, пишучи такі роботи, дізнаємось більше про історію рідного краю, що допомагає нам засвоїти нові поняття, терміни, здобути цінні знання.
Переглядів: 22 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0