Головна » 2018 » Грудень » 3 » Екскурсія на ПАТ «Галичфарм»
17:49
Екскурсія на ПАТ «Галичфарм»

 Учні 10 класу разом з вчителями хімії та математики Красовською О.Я. та Сагайдак І.І. побували на екскурсії  ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум».

                    

З перших хвилин перебування на підприємстві ліцеїсти були вражені надзвичайно великою територією на якій розташоване підприємство. Пізніше всіх запросили у музей. Для початку всі зручно вмостилися перед екраном у музейній  залі й налаштувалися  на цікаву мандрівку: поринули  в історію  та дізналися більше про завод Корпорації «Артеріум».

                    

Перегляд відеороликів  проходив в дружній атмосфері, учні  одержали значний обсяг інформації про процеси виготовлення різноманітних  лікарських препаратів, умови стерильності  у цехах.  Також ліцеїсти були залучені до цікавих експериментів, які показували працівники Галичфарм. Атсосфера, в якій перебували  учні була надзвичайно цікавою, а спілкування супроводжувалося доброзичливими жартами.

                    

  Дана екскурсія проводилась з метою  допомогти конкретизувати раніше набуті знання і дати нові, посилювати інтерес до хімії, а також до фармакологічної галузі.

Переглядів: 14 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0