Головна » 2018 » Лютий » 24 » Екскурсія в ЛДУВС.
09:24
Екскурсія в ЛДУВС.

          

У центральній частині старовинного Львова, недалеко від нашого ліцею, знаходиться Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України, який надає освітні послуги щодо підготовки фахівців правоохоронної галузі: працівників слідства, кримінальної та превентивної поліції. В рамках профорієнтаційної роботи, а також з метою розширення знань учнів з правознавства, а саме з теми «Правоохоронні органи України та їхня діяльність», 15 лютого наші десятикласники з учителем правознавства відвідали цей навчальний заклад. Працівники університету ознайомили учнів з структурою та специфікою закладу, з умовами вступу та навчання.

          

Учні переглянули цікаві відеоролики про ЛДУВС, взяли участь у екскурсії по закладу, в ході якої побували в спеціальних аудиторіях, де навчають майбутніх фахівців розпізнавати зброю, наркотичні засоби, складати фотороботи правопорушників, працювати з відбитками пальців. У ході знайомства з закладом учні активно задавали питанні і одержували кваліфіковані відповіді, дізнались багато інформації про роботу правоохоронних органів і підготовку фахівців цієї галузі.

          

Екскурсія була захопливою і корисною, десятикласники висловили подяку працівникам вишу і свої сподівання на подальші зустрічі.

Переглядів: 59 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0