Головна » 2018 » Грудень » 8 » "Михайло Грушевський – видатний історичний та науковий діяч".
15:00
"Михайло Грушевський – видатний історичний та науковий діяч".

20 листопада 2018 року на запрошення вчителя історії Глущак О. В. наш заклад відвідала працівниця музею Михайла Грушевського Наталія Бенькалович. Вона провела лекцію для учнів 9 класу на тему: «Михайло Грушевський – видатний історичний та науковий діяч».

Розповідь базувалась на ілюстративному матеріалі, зокрема: фотографіях, зображеннях періодичної преси, статях та власних творів М. Грушевського. Дітей ознайомили з короткою характеристикою практично всіх періодів життя і праці вченого. Особливий наголос був зроблений на висвітленні львівського періоду життя науковця.

Учні активно долучались до співбесіди, вступали в дискусію, ставили запитання про відомого історика – дослідника. Ліцеїсти дізнались про біографічні дані М. Грушевського як керівника, організатора і засновника багатьох українських інституцій (Наукового Товариства імені Т. Шевченка, «Літературно – наукового вісника», «Записок НТШ»). Вперше діти почули про Грушевського як професора Львівського університету та автора фундаментальних наукових праць.

В результаті таких зустрічей зростає пізнавальний інтерес ліцеїстів до навчання, розширюється їх історичний світогляд, підвищується загальна культура.

Переглядів: 8 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0