Головна » 2018 » Квітень » 25 » НВК «ШТЛ». «Пісня — це коли душа сповідається» Г. Тютюнник
12:15
НВК «ШТЛ». «Пісня — це коли душа сповідається» Г. Тютюнник

Заспіваймо разом,

Заспіваймо щиро,

Щоб у нашій хаті

Було щастя з миром!

23 квітня 2018 року в актовій залі НВК «ШТЛ» вперше відбувся творчий звіт хору дівчат 5-го класу. У виконанні юних співаків, під фаховим керівництвом Ореста Яремківа, на високому рівні звучали різножанрові твори. Натхненно й окрилено хор виконав відому пісню "Гей, соколи!". Енергійно з любов’ю і запалом про рідний край, Україну.

Піднесений настрій та справжнє захоплення у глядачів викликала пісня подарована матусям, котрих запросили до танцю хористки.

Завершилося свято музичним твором «Розкажу про Україну» у спільному виконанні хору та солістки, учениці 9-А класу Литовко Софії, котра  зачарувала всіх глядачів своїм голосом. Присутні у залі почувалися святково, по-родинному щасливо.

Юні співаки не залишили байдужими жодного глядача, за що й були нагороджені не тільки гучними оплесками, а й букетами запашних весняних квітів.

Зі словами щирої вдячності учням, батькам, учителям і організаторам концерту звернувся до всіх присутніх директор навчального закладу М.Кремінь. Зокрема він сказав: «Дорогі діти, ми гордимось вашими знаннями, успіхами і талантами. Нових вам творчих злетів, досягнень, натхнення та наполегливості!».

Переглядів: 110 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0