Головна » 2018 » Грудень » 15 » Школа педагогічної майстерності.
07:06
Школа педагогічної майстерності.

«Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє». Ці крилаті слова Анрі  Барбюса стали лейтмотивом методичних діалогів в рамках Школи професійної майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова, яка проводилась на базі нашого навчального закладу під патронатом Навчально-методичного центру освіти м. Львова 11 грудня 2018 року.

«Сучасний навчальний заклад як простір освітніх можливостей» - під такою темою відбулось засідання «творчої майстерні» педагогів міста. Пленарне засідання відкрила завідувач відділу освітніх технологій НМЦО Бідник Н.С., яка  презентувала основні засади модернізації управління освітнім процесом у сучасному закладі освіти.

                    

Про простір освітніх можливостей НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» розповів директор нашого закладу  Кремінь М.В. Його розповідь супроводжувалась демонстрацією навчальних і наукових досягнень наших учнів, а також презентацією науково-дослідницьких проектів юних науковців закладу.

Зокрема, учень 6 класу Максим Лозовий продемонстрував присутнім роботу макета «Розумна паркова» зі свого наукового проекту про вирішення проблеми паркування транспорту в нашому місті. Його старша колега, Іващишин Ярина (10-А клас), поділилась з учасниками ШПМ своїми відкриттями в галузі комунального господарства, а саме представила проект про метод очищення міських каналізаційних мереж від замулювання. Юні дослідники показали, що їх хвилюють проблеми нашого сьогодення, вони намагаються їх вирішувати, і в нашому навчальному закладі для цього створюються належні умови.

Наступним етапом заходу стало практичне навчання присутніх у трьох локаціях:
- Google – сервіс в допомогу заступнику директора з НВР (Мартинів У.С., заступник директора з НВР СЗШ № 60 м. Львова);
- практичні навики роботи в електронних таблицях як інструмент сучасного ЗД з НВР (Трущак О.В., заступник директора з НВР ліцею № 66 ЛМР);
- представлення програми «Електронний журнал Е-school» (Демченко С.А., заступник директора з НВР Львівської лінгвістичної гімназії).
         Заступник директора з НВР ліцею № 37 ЛМР Кравс Л.Є.на етапі психологічного практикуму провела цікаву інтерактивну вправу «Друдлі» та методичну рефлексію «Золоте правило».

                    

За відгуками учасників Школи професійної майстерності організаторам заходу вдалося поєднати навчання, роботу, творчість, інформаційне збагачення, хороший настрій, теплу дружню атмосферу та бажання працювати.

Переглядів: 27 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0