Головна » 2017 » Травень » 9 » Співпраця з Корпусом Миру
21:53
Співпраця з Корпусом Миру

Львівський технологічний ліцей розпочав співпрацю з Корпусом Миру Сполучених Штатів Америки. З третього червня 2017 року волонтер Корпусу Миру США Девід Бьорнс в рамках проекту «Молодіжний розвиток» здійснюватиме свою діяльність у нашому ліцеї протягом двох років.

  

Робота Девіда Бьорнса буде спрямована на розвиток життєвих навичок учнів, пов’язаних з фізичним та емоційним здоров'ям (клуби, тренінги, акції щодо здорового способу життя, розв’язання конфліктів, вміння спілкуватися тощо); підготовку молоді до самостійності та професійного життя (навички використання інформаційних технологій, розмовна та ділова англійська мова як важливі чинники успішного працевлаштування та ін.); виховання активної громадянської позиції (клуби журналістики, організація екологічних та інших громадських заходів, тренінги з лідерства).

З 22 до 26 квітня для попереднього ознайомлення зі сферою роботи Девід Бьорнс відвідав наш ліцеї. Волонтер познайомився з учнями та вчителями, виступив перед батьками ліцеїстів, розповівши про себе та мету своєї роботи, разом з членами наукового товариства ліцею побував на Третьому студентському Конгресі «Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування» у Національному університеті «Львівська політехніка».

                

Сподіваємося, що це знайомство стане цінним досвідом та міцним фундаментом для майбутньої співпраці з Корпусом Миру, а наша робота буде плідною та принесе гарні результати.

Переглядів: 134 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0