Головна » 2017 » Червень » 1 » Свято останнього дзвоника
13:11
Свято останнього дзвоника

Ось і настала хвилююча мить... 26 травня у стінах Львівського технологічного ліцею пролунав останній дзвінок.

Усіх учнів прийшли привітати друзі та батьки, пораділи за здобутки та успіхи ліцеїстів найрідніші люди. 


З гордістю на сцену виходили ті, хто докладали великих зусиль під час навчання протягом року і чия праця була належно оцінена. А таких виявилось чимало! 


Особливо ніжно звучали слова Михайла Васильовича,  директора ліцею, який побажав учням ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися і йти лише вперед, щоб пишалися ними не лише батьки, вчителі та найрідніші люди, а й уся Батьківщина.


Але найбільш хвилюючі слова звучали для одинадцятикласників, адже попереду у них доросле життя, в рідному закладі вони вже стануть гостями. Тому так щеміло серце від привітань, з якими зверталися до них батьки. Молодші друзі подарували їм пісню, а самі випускники показали жартівливе відео про своє навчання в ліцеї. 


Уже звучало багато привітань і побажань, але нам ще хочеться додати, що двері ліцею завжди будуть відкриті для учнів. Скільки б не пройшло часу, тут з радістю чекатимуть на дорогих гостей. 

  

А з молодшими  ліцеїстами ще не прощаємось, адже попереду цікава і захоплююча літня школа, веселі квести, КВК та екскурсії

Переглядів: 118 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0