Головна » 2018 » Березень » 20 » Участь 5-класників ліцею у Tech StartUp School Львівської політехніки -змагання «Academic edition 1.0: стартапери проти старперів».
15:58
Участь 5-класників ліцею у Tech StartUp School Львівської політехніки -змагання «Academic edition 1.0: стартапери проти старперів».

15 березня у Tech StartUp School Львівської політехніки  відбулися змагання «Academic edition 1.0: стартапери проти старперів» - крок у майбутнє для тих, хто розуміє, що найбільша цінність сьогоднішнього часу – ідеї. Пахоляк Лілія, Біляк Олена (8кл.) та Стасюк Віталій (10 кл.), представляючи свої проекти, відчули себе частинкою чогось більшого, побачили, що сучасна молодь  є важливою ланкою наукового світу, і повірили у свої можливості.

Особливо приємно вразили наймолодші  стартапери. Вперше на такому заході свої ідеї щодо підземних і надземних паркувань висловлювали  п’ятикласники! Над цим задумом діти під уважним керівництвом вчителя технологій Колдуна Віктора Петровича працюють декілька місяців. Гривняк Тарас, Лозовий Максим-Ярослав, Сакало Вікторія-Ольга, Черьомухін Роман та Юрків Богдан гідно представили наш навчальний  заклад. Віримо, що це тільки перший маленький крок юних дослідників у велику науку.

Бажаємо успіху талановитим стартаперам! Ми сподіваємося, що в майбутньому саме ваші дослідження та проекти зможуть змінити світ на краще!

Переглядів: 35 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0