Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Учні 5-го класу відвідали історичний музей.
16:03
Учні 5-го класу відвідали історичний музей.

Учні 5 класу відвідали історичний музей, на площі Ринок, 23 з вчителем історії Глущак Оксаною Володимирівною та класним керівником Костів Наталею Ігорівною. Учням провели екскурсію та ознайомили їх з експозиціями у відділі давньої історії. В музеї діти побачили пам’ятки, які висвітлюють історію княжого і середньовічного Львова: скульптурний портрет короля Данила, портрет князя Лева, панораму Львова XVIII ст. , пам’ятки міського самоуправління – Ради і Лави, які походять із старої львівської ратуші: жезли львівських радників XVIII ст., церемоніальний меч 1577р., що символізую право міського суду засуджувати людину до смертної кари.

                    

Увагу дітей привернув унікальний флюгер XVIII ст., у вигляді лева, настільний годинник який показував не лише години, але й пори року, зміни фаз місяця, дні тижня.

                    

Вразили учнів предмети козацького побуту XVI –XVII ст.., атрибути гетьманської влади, козацьку зброю, портрети козацьких гетьманів. Численні матеріали висвітлюють побут різних верств населення: селян, міщан і магнатства. В експозиції – гуцульські побутові речі, які є справжніми шедеврами народного мистецтва, вишукане магнатське жіноче і чоловіче вбрання, венеціанське дзеркало, дорога мисливська зброя, срібний фарфоровий посуд.

                    

Оглянувши експонати, учням був проведений урок майстер – клас з виготовлення корони Данила Галицького. Кожен учень своїми руками вирізав та оздоблював для себе корону, так як у давнину Данило Галицький прийняв від Папи Римського Інокентія IV 1253р. пропозицію коронації і став королем всієї Русі.

Переглядів: 24 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0