Головна » 2017 » Лютий » 20 » В ногу із сучасними технологіями
16:17
В ногу із сучасними технологіями

У ліцеї активно проводяться уроки з використанням інтерактивної панелі. Переваги мультимедійних засобів навчання оцінили як учні, так і вчителі ЛТЛ.

На уроці фізики під час вивчення теми  «Дії електричного струму» застосування інтерактивної панелі сприяло візуалізації та кращому засвоєнню матеріалу. Під керівництвом Гілецької Ірини Іванівни, вчителя фізики, учні ознайомилися з діями електричного струму, з’ясували фізичну природу, а також розглянули умови його виникнення та існування.

На уроці математики з теми «Функція у=√х  , її властивості і графік» використання інтерактивної панелі активізувало увагу учнів, сприяло легшому сприйняттю матеріалу. За допомогою програми EasiNote Сагайдак Ірина Іванівна, вчитель математики, продемонструвала побудову графіка функції у=√х , дослідила її властивості. Учні графічно розв’язували рівняння, використовуючи ІТ-технології.

Інтерактивні технології на уроках використовують не лише вчителі предметів математично-природничого циклу, оскільки застосування інтерактивної панелі на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії України, географії тощо сприяє збільшенню обсягу запропонованої учням навчальної інформації, стимулює до виконання більшої кількості завдань.

На уроці української мови з теми «Безсполучникове складне речення» дев’ятикласники разом з вчителем, Куспісь Ольгою Степанівною, складали пазли, розв’язували кросворд, виконували пунктуаційний диктант.

     

Навчання хімії Красовська Оксана Ярославівна здійснює за допомогою наочності та постановки дослідів, які в ліцеї проводяться з використанням інтерактивної панелі. Під час вивчення теми «Хімічні властивості алкенів»  в учнів розвивалися спостережливість, вміння аналізувати навчальний матеріал.

На уроці історії України «Богдан Хмельницький як людина та історичний діяч» учні за допомогою інтерактивної панелі показували на карті напрямки походів українського війська 1648-1657 рр., місця основних битв, територію козацької держави – Війська Запорозького та її сусідів. Вчитель Глущак Оксана Володимирівна.

 

Майбутнім захисникам Вітчизни навчальне відео та інтерактивні тести допомагають краще засвоїти тему уроку. Вчитель Легкий Михайло Тадейович.

Використання інтерактивної панелі дозволяє швидко змінювати тип завдань відповідно до кожного етапу уроку. Це залучає учнів до активної роботи, що підвищує ефективність засвоєння матеріалу.

 

 

Переглядів: 256 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0