Головна » 2017 » Жовтень » 5 » День учителя
12:13
День учителя

Вчителі важливі!

Вчительська доля… Чим можна виміряти її? Роками наполегливої праці? Дружніми вітаннями колег? Тисячами перевірених зошитів? Сотнями безсонних ночей? Стрічками в косах, радісним сміхом, яскравими осінніми квітами? Життєвими успіхами вихованців? Мабуть, усім. Бо доля вчителя не схожа на будь-яку іншу. Бо вчительське покликання - це і є сама доля. 

Працювати на вчительську ниву не приходять випадкові або слабкі духом люди. Цю стежку обирають справжні знавці своєї справи.  І саме такі педагоги працюють у НВК «ШКТ-ЛТЛ».
Учні ліцею вирішили підійти до привітання своїх вчителів креативно і підготували свято з особливою родзинкою, де вдячність і шана, переплелися з розумінням сьогоднішніх реалій та вмінням пожартувати над собою.

 

  


Усіх, хто прийшов на концерт, зворушили найменші вихованці, учні 5 класу, які виразно, голосно розповідали вірші, виконували пісні на сучасний лад. 

 


Родзинкою свята став несподіваний виступ бібліотекаря ліцею О.Яремківа, котрий продемонстрував талант до музики та подарував усім присутнім чарівну музичну композицію.

  


Зі словами привітання та подяки звернулася випускниця ліцею Анастасія Лівочка. «Тут можна нестандартно мислити, не боятися бути оригінальним і водночас залишатися  собою, тут легко і цікаво мріяти, а згодом утілювати ці мрії у життя. Спасибі Вам, вчителі, за любов і міцні знання!»

         

Переглядів: 135 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0