Головна » 2018 » Грудень » 24 » Відвідування Львівського зоологічного музею.
11:54
Відвідування Львівського зоологічного музею.

З метою  проведення бінарного уроку з географії та біології на тему «Тваринний світ» учні 10-Б класу з учителем географії Глущак Оксаною Володимирівною 11 грудня відвідали Львівський зоологічний  музей. Діти побачили унікальні  колекції ссавців, безхребетних тварин, риб та птахів з різних регіонів світу, одержали про них багато цікавої інформації, дізнались про ареали поширення. Неабиякий інтерес викликала колекція безхребетних тварин: голкошкірих, молюсків, коралів, губок. Вразила учнів і ентомологічна колекція: метелики, комахи, павуки, цикади і клопи, привезені  з Європи, Австралії, Кавказу.

                    

         Особливу увагу дітей привернула експозиція риб, яких у фондах більше 500 екземплярів.  Серед них: панцирні щуки, електричний вугор, риба-місяць, морські голки та коники, різноманітні акули. Ліцеїстам показали унікальний експонат – скелет морської корови Стеллера, яка мешкала поблизу Командорських островів у Тихому океані і на даний час у дикій природі не зустрічається.

                    

         Учні були вражені найбільшою колекцією птахів. У ній представлені біля 1010 видів. До унікальних експонатів належить колекція колібрі та нектарниць, привезена до Львова у 1823 р. з імператорських колекцій у Відні.

                    

         З класу ссавців у музеї зберігаються не лише рідкісні види, яким загрожує зникнення, але й ті, що вже зникли. Серед рідкісних видів ссавців найцікавішими є: лемур Варі, силака діадемовий,  кашалот, малайський ведмідь. Колекція тропічних тварин була представлена коалою, мурахоїдами, слоном африканським, носорогом чорним.

У результаті проведеного уроку учні поглибили та систематизували свої знання про тваринний світ, його видовий склад і ареали поширення на Земній кулі.

Переглядів: 16 | Додав: mamamia | Рейтинг: 5.0/1