Головна » 2021 » Жовтень » 28 » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2021
23:10
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2021

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек у ліцеї проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  під гаслом:

«Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Головна мета Всеукраїнського місячника – сприяти поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

Краєзнавство - це накопичення та популяризація відомостей про певну територію з різних точок зору: географії, геології, історії, культури тощо.

Краєзнавство в ліцеї є одним із джерел виховання гідних громадян України. Воно допомагає дітям усвідомити нерозривний зв'язок, єдність історії свого села чи міста з історією та сьогоденням країни, стати гідним послідовником кращих традицій рідного краю.
В рамках проведення місячника відбувся круглий стіл в бібліотеці нашого ліцею. Вчителі ділилися своїми знаннями, переглядали літературу, яку можна було б використовувати на своїх уроках.

«Книга- джерело знань»

У бібліотеці ліцею оформлено книжкову виставку «Книга- джерело знань» до проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом: «Краєзнавство у шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Бібліотекар провів бесіду з учнями 5-х класів на тему «Вивчай і знай свій рідний край».

«Від краєзнавства до краєлюбства»

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про рідний край. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці.

Неймовірна екскурсія учнів 7-А класу. Діти завітали у Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві; відвідали інтерактивний музей «Центр спадщини» в смт. Вигода; милувалися гірськими краєвидами, подорожуючи «Карпатським трамваєм».

Батьківщина для кожного з нас бере початок від тепла рідної домівки, тихої материнської пісні, чистої рідної мови. І де б ми не перебували, куди б не пролягли наші життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках повертаємось до рідних місць. Та щоб по - справжньому любити свій рідний край, його треба знати. Під час екскурсії діти поповнили свої знання з історії рідного краю, його звичаї та традиції.

Щоб дізнатися більше про історію нашого краю запрошуємо  до шкільної бібліотеки!

Переглядів: 135 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0