Головна » 2018 » Грудень » 26 » 19 грудня 2018 року у Маріїнському палаці у Києві відбулася зустріч Президента України П. Порошенка з талановитою молоддю.
23:00
19 грудня 2018 року у Маріїнському палаці у Києві відбулася зустріч Президента України П. Порошенка з талановитою молоддю.

Нам надзвичайно приємно, що до цих справді обдарованих дітей належать учні НВК «ШТЛ». Немов на крилах, піднесені, з величезними очікуваннями, туди вирушили наші десятикласники Федевич Роман та Іващишин Ярина. Ліцеїсти гідно представили свої проекти Президенту та його дружині. Під час офіційної і водночас теплої розмови з дітьми П. Порошенко, потиском руки Роману, подякував науковому керівнику наших учнів Віктору Колдону за допомогу талановитій молоді. А в розмові з Яриною пан Президент порадив учениці звернутись зі своєю розробкою на підприємства, де є очисні споруди. Надзвичайно багато вражень залишилось від споглядання витворів юних українців. А щирість і віра в свою роботу, з якою вони розповідають про проекти, не може залишити нікого байдужим.

Петро Олексійович, звертаючись до молоді України, назвав цих юних винахідників майбутнім нашої держави, зазначив, що перед такими дітьми відкрито безліч дверей. Президент закликав нашу молодь творити українською мовою, розвивати культуру, а також наголосив на важливій ролі української церкви у відродженні нашої Батьківщини. Ми радіємо, що наші учні стали частинкою великої події!

Переглядів: 65 | Додав: mamamia | Рейтинг: 5.0/1