Головна » 2018 » Лютий » 2 » Зустріч з поліцією.
22:26
Зустріч з поліцією.

  

У рамках правовиховної та правоосвітницької роботи  в НВК «ШТЛ» стали традиційними зустрічі учнів закладу з представниками правоохоронних органів.

30 січня 2018 року наш заклад відвідали працівниці патрульної поліції Ольга Яремчук та Богдана Лефменко, котрі провели бесіду з учнями 9-их класів.

Головною метою заходу стала профілактика злочинності неповнолітніх. Підлітковий вік – це час швидких фізіологічних, психологічних та соціальних змін. Важливо саме в цей період розвинути в дітей інтерес до правових знань, сформувати активну життєву позицію щодо особистісної реалізації та реалізації своїх прав у житті.  Під час зустрічі з працівниками поліції учні дізнались про види правопорушень, які найчастіше здійснюють неповнолітні, наслідки протизаконних вчинків та їх попередження. В ході бесіди учасники жваво обговорювали види відповідальності неповнолітніх за скоєння адміністративних проступків та кримінальних злочинів, запобіжні заходи, які застосовують до зловмисників. Правоохоронці особливо наголосили, яким чином покарання за правопорушення негативно впливає на майбутнє людини, на її працевлаштування та самореалізацію.

Присутні учні мали можливість отримати обґрунтовані відповіді на всі поставлені питання.

Зустріч була цікавою та корисною і викликала жваві дискусії в учнівському середовищі.

Переглядів: 88 | Додав: mamamia | Рейтинг: 0.0/0