Здобутки учнів ЛТЛ на олімпіадах і конкурсах

 2015-2016 н.р. 

 Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади:

інформатикаДунець Олена (9 кл.) Районний етап - I місце

                        Подибайло Мирослава (11 кл.). Районний етап - II місце.

інформаційні технологіїПодибайло Мирослава (11 кл.). Районний етап - II місце

                                            Дунець Олена (9 кл.). Районний етап - III місце

українська мова:   Подибайло Мирослава (11 кл.). Районний етап - ІII місце.

екологія:    Подкопаєва Єлизавета (11кл.).Міський етап - I місце. Обласний етап - II місце.  

                                                                     Національний етап - II місце.  Право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді "IYIPO 2016";   

                   Крокіс Марія (10 кл.). Міський етап - ІI місце.   Обласний етап - ІI місце;   

                  Лагоцька Анастасія (11 кл.).  Міський етап - ІII місце. Обласний етап - ІII місце.

​Міжнародна олімпіада "IYIPO - 2016", 21-24.04.2016 р., м.Тбілісі, Грузія:      Подкопаєва Єлизавета (11 кл.) - I місцезолота медаль

Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України - 2016" - національний етап:

Крокіс Марія (10 кл.) - II місцеСтипендія "Укрексімбанку";   

Дунець Олена (9 кл.) - II  місцеСтипендія "Укрексімбанку".

Всеукраїнський науково-технічний конкурс "Інтел Техно Україна 2015-2016" - національний етап:

у категорії "Інженерія":

                                     Лагоцька Анастасія (11 кл.) - III місце

                                     Лівочка Анастасія (10 кл.) - III місце

                                     Зарадюк Павло (9 кл.) - IV призове місце; 

                                     Лозинська Анастасія (11 кл.) - IV призове місце

у категорії "Комп'ютерні науки" - Дунець Олена (9 кл.) - IV призове місце

у категорії "Робототехніка та інтелектуальні машини" - Хацко Марія (9 кл.) - IV призове місце

у категорії "Енергетика" - Котюк Володимир (10 кл.) - IV призове місце.

Всеукраїнський науково-технічний конкурс "Інтел Еко Україна 2016" - національний етап

категорія "Екологічна інженерія": 

- Шеремей Володимир (10 кл.) - I місце. Право представляти Україну на Міжнародному конкурсі "I-SWEEEP - 2016", 26.04-01.05.2016 р.,

м.Х'юстон,штат Техас, США і на Міжнародній олімпіаді "INESPO - 2016", 29.05-03.06.2016 р.,м.Утрехт, Нідерланди;

- Подкопаєва Єлизавета (11 кл.) - II місце. Право представляти Україну на Міжнародному конкурсі "Intel Isef - 2016", 08-13.05.2016 р., м.Фінікс,штат Аризона, США;

- Крокіс Марія (10 кл.) - право представляти Україну на Міжнародному конкурсі "IFSES-2016", 18-21.04.2016 р., м.Гвадалахара, Мексика;

- Котюк Володимир (10 кл.) - III місце; - Дунець Олена (9 кл.) - III місце; - Петрань Віра (10 кл.) - IV призове місце.

Міжнародний конкурс "IFSES - 2016", 18-21.04.2016 р, м.Гвадалахара, Мексика: Крокіс Марія (10 кл.) - Диплом, Почесна медаль, Сертифікат за кращий інженерно-дослідницький проект

 Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук

теоретичний тур - математика:          Лівочка Анастасія (10 кл.). Обласний етап - I місце . 

                                                                                                         Національний етап - II місце

                                                        Подибайло Мирослава (11 кл.). Обласний етап - I місце

                                                        Дунець Олена (9 кл.). Обласний етап - II місце.