Здобутки учнів ЛТЛ на олімпіадах і конкурсах

2014-2015 н.р. 

28. Крокіс Марія (9 кл.). Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".  Національний етап - Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

29.  Крокіс Марія (9 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - II місце.

30.  Петрань Віра (9 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - II місце.

31.  Хіраш Назар (9 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - III місце.

32. Лагоцька Анастасія (10 кл.).  Всеукраїнський конкурс "Intel-Техно Україна 2014-2015"(Категорія - "Інженерія") - ІV місце (призове).

33.  Лагоцька Анастасія (10 кл.). Всеукраїнський конкурс "Intel Еко - Україна 2015". (Категорія - "Екологічна інженерія"). Національний етап - ІI місцеСертифікат від американського освітнього Фонду з матеріалознавства (ASM) - "За видатний проект з матеріалознавства".

        За підсумками суперфіналу Конкурсу також здобула право представляти Україну у фіналі  International Young Inventors Project Olimpiad 2015  (Тбілісі, Грузія. 1-3 травня 2015 р.). 

34.Лагоцька Анастасія (10 кл.).Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".Національний етап - Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

35.  Лагоцька Анастасія (10 кл.). Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - I місце.

36. Подибайло Мирослава (10 кл.).  Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з інформаційних технологій.  Районний етап - II місце.

37. Подибайло Мирослава (10 кл.).Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з інформатики. Районний етап - II місце.

38.  Подибайло Мирослава (10 кл.). V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської  молоді імені  Тараса Шевченка.  Районний етап - III місце.

39.  Подибайло Мирослава (10 кл.). Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів  Малої академії наук. (Секція технічних наук, базова дисципліна - математика).   Обласний етап - I місце.

40.  Подибайло Мирослава (10 кл.).   Всеукраїнський конкурс "Intel Еко - Україна 2015". (Категорія - "Навколишнє середовище"). Національний етап - ІII місцеЗа підсумками суперфіналу Конкурсу здобула право представляти Україну у фіналі  International Young Inventors Project Olimpiad 2015  (Тбілісі, Грузія. 1-3 травня 2015 р.). 

41.  Подибайло Мирослава (10 кл.).   Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - I місце.

42. Подибайло Мирослава (10 кл.).Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".  Національний етап - Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

43.  Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології.  Міський етап - ІI місце.

44.  Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології.  Обласний етап - І місце.

45.  Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з екології.   Національний)  етап - ІII місце.

46. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).  Всеукраїнський конкурс "Intel-Техно Україна 2014-2015" (Категорія - "Енергетика") - ІI місце.

47. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - I місце.

48. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".  Національний етап - Відзнака  від  WaterNet та SJWP в Україні "За кращу інженерну розробку".

49. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.). Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".  Національний етап - Спеціальна відзнака за № 0023892/23.04.2015 р. від Міністерства екології та природних ресурсів України "За оригінальне інженерне рішення". 

50. Подкопаєва Єлизавета (10 кл.).Конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2015".  Національний етап - Лист-подяка Міністерства екології та природних ресурсів України.

51. Грант Максим (10 кл.).  Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з історії.  Районний етап - III місце.

52. Грант Максим (10 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - I місце.

53. Турчин Даниїл (10 кл.).  Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада з астрономії.  Міський етап - III місце.

54. Турчин Даниїл (10 кл.).  Всеукраїнський конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".  Обласний етап - I місце.