Туристична справа

Вигідне географічне положення Львова, його регіональні та історичні особливості, неповторна архітектура, надзвичайно багата, витончена і на диво збережена мистецька спадщина дедалі більше цікавлять багатьох громадян України та іноземців. Усе це створює перспективні передумови для розвитку туризму, готельного бізнесу, розбудови спортивно-оздоровчих і розважально-відпочинкових комплексів,  і в цілому інфраструктури міста. 

Сивочолий Львів усе більше набуває ознак європейського шарму.  Відтак доволі потужний  у наш час ринок туристичних послуг у нашому місті усе більше потребує фахівців з індустрії туризму.

         На заняттях профілю «Туристична справа» учні ліцею одержують необхідні знання з туристичного краєзнавства і географії туризму, зокрема, про історично-культурну спадщину і природне середовище привабливих для туристів місць, а також про роботу по організації закордонних туристичних турів; діяльність туристичних комплексів і готелів; проблеми ринку і реклами туристичних послуг.

      Наші випускники набудуть необхідних вмінь і навичок спілкування англійською та польською мовами професійного спрямування; з діловодства і складання кошторисної та іншої службової документації в туристичній фірмі; надання послуг по забезпеченню консульського, візового і транспортного обслуговування туристів.