Львівський технологічний ліцей забезпечує ґрунтовну базову і повну загальну середню освіту учнів 5, 8-11 класів у поєднанні з профільним вивченням:

- комп’ютерних технології (програмування,  web-дизайн, комп'ютерна графіка, технологія обробки текстової інформації, табличний процесор);

 - туристичної справи (організація туристичної діяльності, інформаційно-комп’ютерні технології в туризмі, ділові англійська та польська  мови).

 

            З 2017-2018 навчального  року  запрошуємо  на  навчання  учнів  5-х  класів. Навчання в 5-х класах - з поглибленим вивченням англійської мови, математики, інформатики.

 Ліцей має необхідну навчально-матеріальну базу: кабінети  української мови і літератури, математики, фізики та астрономії, хімії і біології, історії і правознавства, предметів гуманітарно-естетичного спрямування,  іноземних мов,  географії та індустрії туризму, інформатики, комп'ютерних та офісних технологій, основ безпеки життєдіяльності,  спортивний зал, бібліотеку,            а також лабораторію діагностики ПК,  науково-дослідну лабораторію; конференц-зал;  медпункт з процедурним кабінетом, їдальню.

        Наш заклад - один з наймолодших ліцеїв Львова. Він постійно перебуває в активному пошуку та впровадженню на практиці нових підходів щодо забезпечення належної якості навчання    і задоволення різнобічних запитів та інтересів учнів.